Hakkımızda
Değerli Misafirimiz;

Sabanoğlu Grill’e Hoş Geldiniz. 

Öncelikle işletmemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz. 

50 kişilik profesyonel ekibi ile hizmet veren SABANOĞLU GRILL, ekibini, yurt dışı ve yurt içinde birçok önemli noktalarda görev yapan tecrübeli kişilerden oluşturmaktadır.

SABANOĞLU GRILL ilimizde farklı konsepti ile steak house olarak bilinen et restoranı olarak hizmet vermektedir. Kış sezonunda 175 kişi, yaz sezonunda 300 kişi kapasitesi ile hizmet veren SABANOĞLU GRILL kırmızı et ile ilgili birçok farklı alternatif lezzetler sunmaktadır.

Restoran bünyesinde kapalı alanda kışlık bahçe, yazlık bahçe ve özel günlerdeki organizasyonlar ve iş görüşmelerinde kullanılmak üzere özel olarak hazırlanmış, 12 kişilik toplantı ve sunum salonu ile Denizlili misafirlerimize haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Kaliteden ödün vermeden, yenilikçi adımlar atan işletmemiz; ilk önemli ve ciddi adımını markalaşma yolunda atmıştır. Başta ISO 9001 ve ISO 22000 gıda güvenlik sistemi belgeleri olmak üzere dürüst ve sağlıklı hizmetin ülkemizde adeta karnesi olarak kabul edilen HELAL BELGESİNİ alarak kalitesini arttıran SABANOĞLU GRILL, markalaşma ve kurumsallaşma yolunda da Dünya Perakendeciler Birliği olarak da bilinen FSCC20 Belgesini almıştır. 

Tüm ürünlerimizde kesimler, hijyenik ortamda İslami usullere uygun olarak veteriner hekimler kontrolünde yapılmaktadır. Ürünlerimizin hazırlık aşamasında kesinlikle alkol ve alkol muhtevası kullanılmamaktadır. Ürünlerimiz ile marine edilmesi söz konusu değildir.   

Tüm ürünlerimiz doğal ortamda yetiştirilip Sabanoğlu Et tarafından vitrinde yerlerini almaktadır. 

Sabanoğlu Grill’de çiftlikten sofraya en özel ürünlerimizi Dry Aged (Kuru Dinlendirilmiş) sistemi ile beğeninize sunuyoruz. Etlerimiz, Özel Dry Aged (Kuru Dinlendirilmiş) sistemi ile himayala tuzunda 28 gün dinlendirilmektedir. Dinlenme işleminin ardından misafirlerimize usta ellerden özenle hazırlanarak servis edilmektedir. 

Açık mutfağı ile mutfağında iddialı olan restoranda haftanın 7 günü serpme kahvaltı, öğle yemekleri ve akşam yemekleri ile günün her anı hizmet vermektedir.  Ayrıca et ürünleri dışında günlük taze pasta çeşitleri, kek çeşitleri, dünya mutfağından da örnekler sunulmaktadır. Doğum günü, evlilik yıl dönümü vb. gibi özel günlerinizde organizasyon hizmeti verilmektedir. Organizasyon dışında talebinize göre özel yemekler, özel doğum günü pastaları gibi hizmetlerimiz de mevcuttur. 

Restoranımızdaki tüm ürünler açık mutfakta, tecrübeli ekibimizle hazırlanmaktadır. Hizmet kalitesine önem veren işletmemiz güçlü menüsü ile de dikkat çekmektedir. SABANOĞLU GRILL ekibi yemek, servis, hijyen, sunum, içecek konularında eğitim almış olup, güncel eğitimleri sürekli olarak devam etmektedir.

Sabanoğlu Grill 2014 yılının Kasım ayından bu yana siz değerli misafirlerimize hizmet vermeye devam etmektedir.  

info@sabanoglugrill.com 
rez. 0258 211 67 00